BURSA ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
2018 ABİDE-8 Uygulaması Değerlendirme ve Puanlama Çalıştayı Afyonkarahisar´da yapıldı
2018 ABİDE-8 Uygulaması Değerlendirme ve Puanlama Çalıştayı Afyonkarahisar´da yapıldı![2018 ABİDE-8 Uygulaması Değerlendirme ve Puanlama Çalıştayı Afyonkarahisar´da yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/28111340_cb0bdd52-60c5-4e9f-988a-0eab922015a4.jpg)
İl Ölçme Değerlendirme Merkezlerinin ve Milli Eğitim Bakanlığından görevli uzmanların katılımıyla Afyonkarahisar´da 2018 ABİDE-8 Uygulama ve Puanlama Çalıştayı yapıldı. Çalıştaya ilimizden Fen ve Teknoloji dersi Öğretmeni Gülay YAVUZ GÜLER ve BursaÖDM ekibinden Mustafa DOĞRU, Osman ERDOĞAN, Müslüm KARAKUŞ, Nazlı ODABAŞI katılmıştır.